Новини абітурієнта

Українська інженерно-педагогічна академія спільно з Харківським обласним центром зайнятості проводить захід для абітурієнтів «Калейдоскоп професій».

Кожен абітурієнт зможе скласти професійне резюме та ознайомитися з ринком праці міста Харкова, пройти тестування на визначення найбільш придатної професії, а також ознайомитися з факультетами та спеціальностями нашої академії.

Чекаємо на вас 21 вересня з 14.00 у 3му корпусі.

Відтепер абітурієнти можуть відслідковувати статус своїх заяв і результати конкурсів до вишів на мобільному телефоні або планшеті за допомогою спеціального мобільного додатку «Особистий електронний кабінет вступника».

Наразі стартова версія додатку доступна лише для операційних систем на базі Android.

Основні функції:

·        інформування про подані заявки на конкурсні пропозиції;

·        відображення статусу заявки в реальному часі;

·        інформація про конкурсні пропозиції та результати конкурсу.

Завантажити додаток можна у Google Play

Вже наступного тижня, з 23 травня, стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Але крім якісної підготовки до самого тестування, слід пам'ятати про важливість дотримання правил проходження ЗНО-2017.

Результати II туру Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти

П.І.Б.

Кількість додаткових балів до балів ЗНО з математики

Тетяна Рабін

Олег Нагорний

Люсьєн Ламнауер

Микита Черкун

Анатолій Шалайкін

Запрошуємо отримати сертифікати 19.05.2017 в Приймальній комісії УІПА

Додаткові бали можуть отримати учасники  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Олімпіада проводиться з математики.

Зареєструватися для участі в олімпіаді:  http://vstup-olimp.uipa.edu.ua

13 травня о 14-00 в аудиторії 11 (корпус 3) відбудеться II тур Всеукраїнської олімпіади з

математики Української інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на

основі повної загальної середньої освіти. Учасникам треба при собі мати паспорт громадянина

України.

Список учасників II туру:

- Тетяна Рабін

- Олег Нагорний

- Люсьєн Ламнауер

- Никита Черкун

- Анатолий Шалайкин

Закінчився дистанційний тур  Всеукраїнської олімпіади Української  інженерно-педагогічної академії для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти .

Очний тур Олімпіади відбудеться 13 травня о 14-00 в аудиторії 11 корпус 3.

22 квітня 2017 року Українська інженерно-педагогічній академія гостинно відкрила свої двері абітурієнтам.

Усі гості ознайомились з виставками-презентаціями кафедр, прослухали презентацію про академію та факультети.

12 квітня представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до Харківського індустріально-педагогічного технікуму.

У складі гостей були к.пед.н., доцент кафедри Педагогіки, методики та менеджменту освіти Пермінова Анна Василівна та асистент Єсіпова Ольга Олександрівна, к.н., доцент кафедри  фізики, електротехніки і електроенергетики Руденко Дмитро Васильович.

Представники ВНЗ провели профорієнтаційну бесіду зі студентами технікуму, а також організували пробний вступний іспит для студентів спеціальності будівництво та менеджмент щодо подальшого вступу до Української інженерно-педагогічної академії за скороченим терміном навчання.

24 березня представники Української інженерно-педагогічної академії завітали до ВПУ №27.

У складі гостей були к.т.н., доц. кафедри металорізального обладнання і транспортних систем Сичов Юрій Іванович, к.пед.н., доц. кафедри металорізального обладнання і транспортних систем Назаркін Олександр Анатолійович, к.т.н., доц. кафедри фізики та електротехніки Тарасенко Анатолій Іванович.

Представники ВНЗ провели профорієнтаційну бесіду з учнями групи Ст-32, а також організували пробний вступний іспит для учнів групи Тс-23 щодо подальшого вступу до Української інженерно-педагогічної академії за скороченим терміном навчання.

27 березня Українська інженерно-педагогічна академія гостинно приймала учнів загальноосвітніх навчальних закладів смт. Зачепилівка.

Майбутні абітурієнти ознайомились з історією УІПА та спеціальностями, за якими ведеться підготовка фахівців, взяли участь у психологічному тренінгу та економічних вікторинах, де успішно вирішили задачі.