Студент

Новини студента

 Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Volyn dance festival» відбулися 13-14 жовтня у м Луцьк, у яких взяли участь студенти нашої академії.

Вітаємо Радіонова Микиту і Лукашевич Ларису, які посіли I місце, а також Мартинцева Владислава і Бугаєву Дарину, які стали бронзовими призерами.

Бажаємо їм нових творчих успіхів!

 

 

 

 

 Студенти-магістранти кафедри інформаційних комп`ютерних технологій і математики пройшли переддипломну практику на базі європейського ЗВО-партнера УІПА – Технічний університет Габрово (Болгарія).

 

 

 

 

 

 Вітаємо наших студентів, які у 2017-2018 навчальному році (за підсумками МОН України) стали переможцями та лауреатами ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад з навчальних дисциплін та спеціальностей.

 

 

 Викладач кафедри педагогіки, методика та менеджменту освіти УІПА Кочина В.В. взяла участь у роботі Міжнародної науково-методичної конференції «Навчання іноземних студентів у вищій школі: традиції і перспективи», яка проходила 31 травня на базі НТУ «ХПІ».

Серед основних питань, які було розглянуто на конференції: російська мова як іноземна та методики її викладання, викладання природничо-наукових дисциплін іноземним студентам і питання міжпредметної координації, а також підручники і підручні посібники для іноземців: принципи створення, зміст, структура.

 «Кубок кубків» Харківської відкритої міської молодіжної ліги КВК відбувся 17 травня в ККЗ «Україна», в якому взяла участь команда КВК нашої академії «Моя улюблена команда». Результатом змагання стало отримання диплому та кубок.

Наступного дня команда відправилася у Запоріжжя на «Лігу Сміху», де 21 травня відбулася гра і «Моя улюблена команда» здобула перемогу та прохід у ½ фіналу «Запорізької Ліги сміху».

Вітаємо команду, та бажаємо їм  нових творчих успіхів.

 Вітаємо Кравченко Калерію (гр. ДТ-ПОХ16 мг.) та Антощенко Андрія (гр. ДЕА-ПОСт.16 мг.), науковий керівник – д.пед.н., проф. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Штефан Л.В., а також Тішакова Гліба (гр. ДЕА-ПОЕл-14), науковий керівник – к.пед.н., доц. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Бачієва Л.О., які посіли ІІI місця у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

 

 

 

 Щорічні спортивні змагання «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області з регбі-7 відбулися 15-16 травня на стадіоні УІПА. У змаганнях взяли участь 6 команд.

 

 

 

 Вітаємо Дехтяр Єлизавету, студентку 4 курсу технологічного факультету та її керівника к.пед.н., доц. кафедри ПММО Пермінову Анну Василівну з отриманням диплому 3 ступеня у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Педагогіка», що проходила 15-18 травня в Глухівському національному педагогічному університет ім. О. Довженка.

 

 

 

 

 

 Вітаємо студентів Української інженерно-педагогічної академії, які зайняли усі призові місця на ХІІ Регіонального конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

 

 

 

 Вітаємо Ігнатова Степана, студента 3 курсу факультету комп`ютерних і інтегрованих технологій в виробництві та освіті та його керівника к.пед.н., доц. кафедри ПММО Бакатанову В.Б. з абсолютною перемогою у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Освітні, педагогічні науки», що проходив 26-27 квітня в Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. І. Франка.