Студент

   15 листопада викладачі кафедри іноземних мов (Ремізанцева К. О., Іваненко В.В.) провели профорієнтаційну бесіду зі студентами в Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу.

Представники ВНЗ надали майбутнім абітурієнтам необхідну інформацію про умови вступу і навчання в академії. Студенти уважно слухали викладачів УІПА, ставили питання, на які отримували вичерпні відповіді. Наприкінці зустрічі усі випускники були запрошені до Харкова на день відкритих дверей.

 

 

    7 листопада викладачі кафедри іноземних мов (Подорожна А.О, Іваненко В.В.) провели профорієнтаційну бесіду з учнями Вовчанського МНВК . Викладачами була проведена демонстрація фільму про академію.

Представники ВНЗ надали майбутнім абітурієнтам необхідну інформацію про умови вступу і навчання в академії. Учні уважно слухали викладачів УІПА, ставили питання, на які отримували вичерпні відповіді.  Наприкінці зустрічі усі випускники були запрошені до Харкова на день відкритих дверей

 

 

 10.11.2017 в аудиторії 118/4 пройшов 1 етап Всеукраїнської студентської  олімпіади з англійської мови.

Переможці:

1 місце – Шалайкін А. (ДКІ-ПОК17)

2 місце – Серіков В. (ДКІ-ПОК 16)

2 місце – Масалов В. (ДЕУ ПОПб 14+15 пр)

3 місце – Богатиренко О. (ДЕУ-ПО 16)

 Творчий вечір «Плекайте рідне слово», присвячений Дню української писемності та мови, відбувся 9 листопада в актовій залі академії.

Студенти знайомилися з історією походження украхнської мови, читали вірші  відомих поетів України і подивилися концерт, який підготували творчі колективи культурного центру.

 

 З нагоди Дня української писемності та мови 9 листопада в фойє 4 корпусу відбулася виставка-конкурс студентських творчих робіт «Ми – діти твої, Україно!».

 

 

 Пленарне засідання 52 студентської наукової конференції відбулося 3 листопада в актовій залі Української інженерно-педагогічної академії.

 

 

 Команда УІПА 12 та 17 жовтня взяла участь у Спартакіаді Харківської області серед ВНЗ з шахів.

 

 

 

 Спартакіада, змагання з легкоатлетичного кросу, пройшла 12 жовтня на стадіоні УІПА.

 

 

 

 Кубок м. Харкова з гирьового спорту пройшов 14 жовтня. Змагання проводились у спорткомплексі ХНУПС. У Кубку міста взяли участь студенти УІПА і вибороли призові місця, а саме:

І місце – Мітрюхін Ілля, гр. ДЕА-Т15 (в/к 95кг);

ІІ місце – Петров Євген, гр. ДКИ-П16 маг. (в/к78кг);

ІІІ місце – Перепелиця Богдан, гр. ДЕА-ПО15 (в/к95кг).

 

 

 

 Студентська олімпіада відбудється 10 листопада в 10:30, в аудиторії 118/4. Запрошуємо всіх бажаючих, взяти участь.