Дні відкритих дверей у 2017/2018 навчальному році

13.00

21.04.2018 р.

11.00

Делегація УІПА взяла участь у роботі III Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення».

Свою 75 річницю з дня заснування 11 листопада святкувала військова частина А1215, з якою тісно співпрацює наша академія. Святкування проходило в 9 гарнізонному будинку офіцерів міста Харкова.

Творчі колективи культурного центру УІПА привітали військовослужбовців з ювілеєм та подарували свої музичні вітання.

Українська інженерно-педагогічна академія відзначила День української писемності та мови, який щороку відзначається в Україні 9 листопада. З нагоди свята викладачі та студенти академії долучилися до акції – Всеукраїнського диктанту національної єдності, мета якої – продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Примітка: Свято встановлено 9 листопада 1997 року Указом № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада - в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора літописця».

У період з 9 по 11 листопада Українська інженерно-педагогічна академія взяла учать у міжнародній освітній виставці «Освіта Слобожанщини – 2017».

За час роботи виставки стенд академії відвідали сотні зацікавлених абітурієнтів та їх батьків.

Делегація від УІПА у складі ректора УІПА Коваленко О.Е., першого проректора Тарасюк А.П., декана технологічного факультету Литвина О.О., завідувача кафедрою теплоенергетики та енергозберігаючих технологій Канюк Г.І., доцент кафедри практичної психології Колчигіна А.В та студентки 3-го курсу факультету МОП Федотова С.С. взяли участь у роботі II Конгресу Міжнародної науково-освітньої дослідницької мережі (USERN).

До Дня української писемності та мови, 9 листопада, буде проводитись XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Усі бажаючі взяти участь у диктанті, запрошуються 9 листопада о 12:20 до аудиторії 216/4.