Дні відкритих дверей у 2017/2018 навчальному році

13.00

21.04.2018 р.

11.00

Нагадуємо, що триває реєстрація на пробну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2018.

Усі бажаючі мають можливість зареєструватись до 31 січня включно на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Абітурієнти з Харкова та області, а також з Полтавської та Сумської областей реєструються на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти

Оголошено кінцеві  терміни  подання  заявок на  конкурси  Erasmus+  на 2018р.:

- Міжнародна кредитна мобільність (International Credit Mobility)

Кінцевий термін подання заявок: 1 лютого 2018 р.

- Еразмус Мундус (Erasmus Mundus Joint Master Degree Partnerships)

Кінцевий термін подання заявок: 15 лютого 2018 р.

- Розбудова потенціалу вищої освіти (Сapacity Вuilding Нigher Еducation)

Кінцевий термін подання заявок: 8 лютого 2018 р.

- Альянси знань (Knowledge Alliances)

Кінцевий термін подання заявок: 28 лютого 2018 р.

- Sector Skills Alliances

Кінцевий термін подання заявок: 28 лютого 2018 р.

- Жан Моне (Jean Monnet)

Кінцевий термін подання заявок: 22 лютого 2018 р.

Усі заявки приймаються до 12:00 за Брюссельським часом.

Колективом кафедри практичної психології розпочато проведення профорієнтаційних тренінгів з абітурієнтами.

15 грудня у актовій залі Української інженерно-педагогічної академії відбулася конференція трудового колективу, на якій було заслухано звіт ректора академії професора Коваленко Олени Едуардівни про виконання умов контракту у 2017 р.

Рішенням конференції було ухвалено: визнати контракт ректора професора Коваленко О.Е. у 2017 р. виконаним у повному обсязі.

З нагоди відзначання 20-тої річниці підписання Хартії про особливе партнерство між Україною та НАТО Українська інженерно-педагогічна академія провела ряд інформаційно-пізнавальних подій.

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у студентів Української інженерно-педагогічної академії поваги до закону і прав людини 9 грудня була проведена конференція присвячена проблематиці реалізації, захисту та розвитку прав і свобод людини.

На конференції студенти академії були ознайомлені з загальнонаціональним правопросвітницьким проектом, запропонованим Міністерством юстиції України – «Я МАЮ ПРАВО!»

Представники команди Enactus УІПА 8 грудня презентували проектні ідеї команди на розсуд представників бізнесу у рамках заходу Project Idea Show Case, який проходив у Харкові у медіацентрі «Время».

Чвертьфінал Харківської  відкритої міської молодіжної ліги КВК відбувся 7 грудня в ККЗ «Україна», на якому виступала молода команда КВК нашої академії.

Вітаємо «Мою любимую команду» з виходом у півфінал ліги і бажаємо їм виходу у фінал!