Новини

 

Дні відкритих дверей у 2017/2018 навчальному році

 

  Дата Час.
1

29.03.2018 р. 

14.00
2

21.04.2018 р.

11.00
 

В ЗВ’ЯЗКУ З РЕФОРМУВАННЯМ СИСТЕМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ!

ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ НА ОТРИМАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ СТУДЕНТАМ НЕОБХІДНО З’ЯВИТИСЯ ДО

МЕДИЧНОГО ПУНКУ УІПА, за адресою:

вул.Університетська 16, гол. корпус

кабінет №105

 З ДОКУМЕНТАМИ

(КОПІЯ ПАСПОРТА ТА ІПН)

НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ!

 22-23 березня 2018 року в рамках співпраці з Національним центром «Мала академія наук України» на базі Української інженерно-педагогічної академії буде проведено Всеукраїнський науково-практичний WEB-форум

«Розбудова єдиного інформаційного простору української освіти – вимога часу»

Запрошуємо до участі у форумі науковців, педагогічних працівників ЗП(ПТ)О та загальноосвітніх навчальних закладів. 

 

 Запрошуємо всіх бажаючих у період з 13 по 15 березня відвідати низку інформаційних заходів у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні», які будуть проводитись представниками делегації Представництва Європейського Союзу в Україні.

Програма заходів

 Викладачі кафедри практичної психології (доц. Колчигіна А.В. та ас. Зайцева О.О.) та студенти-писхологи другого курсу взяли участь у науково-практичній конференції «Актуальні напрями практичної психології і психотерапії», що проходила в Харківському національному університету внутрішніх справ.

В межах конференції свій авторський майстер-клас «Мотивація досягнення успіху» провела викладач кафедри практичної психології к.психол.н., доц. Колчигіна А.В.

 

Вітаємо Вас з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня! Бажаємо всім Вам щастя, любові, мудрості, наснаги, впевненості у своїх силах і святкового весняного настрою! Нехай у Вашому домі панують спокій і добробут, а серця будуть зігріті теплом рідних і близьких.

Спасибі за те, що Ви створюєте в академії атмосферу підтримки, взаємної поваги, любові і гармонії!

 Запрошуємо усіх зацікавлених взяти участь у роботі міжнародного форуму «Перший український форум міжнародної освіти», який відбудеться 22-23 березня у м. Києві.

Дедлайн подання заявки на участь: 10 березня.

 

 Сьогодні, 20 лютого, в Україні – день Героїв Небесної Сотні. Людей, які загинули під час відстоювання прав, свобод та гідності на Майдані під час Революції Гідності.

 

 

 

 Міжнародні читання пам’яті професора Аківи Товієвіча Ашерова, присвячені 80-річчю від дня його народження, відбулися 16 лютого в Українській інженерно-педагогічній академії.