Новини

З метою відбору, відзначення і поширення кращих практик молодіжної роботи в Україні започатковано Конкурс кращих практик молодіжної роботи.

10 переможців Конкурсу отримають призи та відзнаки.

Дедлайн подачі заявок: 1 вересня.

Студентські команди (3-5 чол.) запрошуються до участі у таборі соціальних інновацій від USAID, який проходитиме 10-12 серпня у м. Києві.

Мета табору: реалізація ідей, які змінять міста та селища, а згодом і всю Україну. Також на таборі кожен учасник матиме можливість прокачати навички створення проектів, design thinking, впровадження змін.

Дедлайн подачі заявок: 15 липня.

Скайп-конференцію представників Української інженерно-педагогічної академії з представниками відділу Міжнародних освітніх проектів Цюріхського університету педагогічної освіти (Швейцарія) було проведено 4 липня.

Під час перемовин було визначено пріоритети міжнародної проектної співпраці та обговорено багато інших питань.

Художньо-меморіальний музей І. Ю. Рєпіна (м. Чугуїв, Харківська обл.) 30 червня відвідав з екскурсією колектив кафедри охорони праці, стандартизації та сертифікації.

20 червня 2018 року Наказом Міністерства освіти і науки України №663 було утворено Наглядову раду Української інженерно-педагогічної академії.

В період з 25 по 27 червня на кафедрі Технологій і дизайну працювала експертна комісія з акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напрямку підготовки 6.051602 «Технологія виробів легкої промисловості» у складі: Сумська Ольга Петрівна, доцент кафедри експертизи, технології і дизайну текстилю Херсонського національного технологічного університету, кандидат технічних наук, голова комісії; Арабулі Арсеній Торелевич, доцент кафедри технології та конструювання швейних виробів Київського національного університету технологій та дизайну, кандидат технічних наук.

Урочиста церемонія святкування 22-ї річниці Конституції України відбулась 28 червня на пл. Конституції біля пам’ятника Незалежності України.

В урочистостях, присвячених цій знаменній даті, взяли участь і представники Української інженерно-педагогічної академії. Вони, разом з представниками влади та простими харків’янами, поклали квіти до пам’ятника Незалежності.

Національний банк України запрошує студентів економічних спеціальностей долучитися до проекту щодо покращення фінансової екосистеми країни «Виріши кейс – врятуй 2118 рік».

Учасники мають запропонувати вирішення фінансового кейсу з оцінки впливу стратегії центробанку на майбутнє.

Дедлайн подачі заявок: 22 липня.

Церемонія нагородження міського конкурсу «Харків – місто молодіжних ініціатив» відбулась 22 червня. Цього року студенти нашої академії здобули перемоги одразу у 2-х номінаціях.