Новини

 Щорічно 20 вересня в Україні відзначається Міжнародний день студентського спорту. Українська інженерно-педагогічна академія відзначила це свято Днем здоров’я, який щороку проводиться на стадіоні академії. У рамках святкування студенти також долучились до масштабного всеукраїнського флешмобу та всі разом зробили 20 віджимань від підлоги.

Також вони позмагались у перетягуванні канату, командній естафеті, пограли у футбол та волейбол. Всі переможці отримали грамоти та перехідні кубки.

А закінчилось святкування смакуванням польового кулішу «Зміцни здоров’я».

 

 

 Сьогодні, 19 вересня, делегація УІПА взяла участь в урочистому покладанні квітів з нагоди Дня визволення Харківської області та Дня партизанської слави.

 

 

 Запрошуємо усіх бажаючих 21 вересня відвідати спортивне свято – День здоров'я.

Початок заходу об 11:00.

Місце проведення: стадіон УІПА, вул. Муранова, 23А.

 В рамках проекту «Протидія торгівлі людьми» фондом «Карітас Харків» оголошено про початок Конкурсу малюнків (плакатів) серед студентської та учнівської молоді.

Напрями:

- протидія торгівля людьми;

- домашнє насильство.

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у Конкурсі.

Роботи приймаються до 1 жовтня 2017р.

 Запрошуємо всіх бажаючих приєднатись до Параду оркестрів, який відбудеться 16 вересня о 14:00 з нагоди святкування 100-річчя Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Місце проведення заходу: Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького.

 Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в одному з найбільш масштабних світових фотоконкурсів «Вікі любить пам’ятки».

Мета Конкурсу – зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Для участі у фотоконкурсі необхідно:

  • зареєструватись у Вікісховищі;
  • сфотографувати пам’ятку з конкурсних списків;
  • до 30 вересня завантажити своє фото до Вікісховища та обов’язково вказати їх унікальні ID.

Детальніше із регламентом фотоконкурсу можна ознайомитись на сайті

 Запрошуємо ознайомитись з Програмою Еразмус+, умовами і правилами, рекомендаціями щодо подання проектних заявок, процедури реєстрації на порталі учасників та іншою детальною інформацією в Керівництві до Програми Еразмус+ (версія2 (2017):20.01.2017) українською мовою.

Керівництво до програми є інструментом для всіх, хто хотів би отримати детальну інформацію про програму Еразмус+

ErasmusProgrammeGuide_2017_UA ​

 У період 9-10 вересня у Харкові, смт. Старий Салтів буде проходити Фестиваль «Перлини Слобожанщини: Saltiv Fest».

До програми включено багато розважальних заходів, з детальною програмою на кожен день ви можете ознайомитись на сайті заходу

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати Фестиваль.

УКРАЇНСЬКА ІНЖЕНЕРНО-ПЕДАГОГІЧНА АКАДЕМІЯ

ЗАПРОШУЄ
для навчання на підготовчих курсах 

 

школярів, гімназистів та ліцеїстів випускних класів, учнів коледжів, професійно-технічних училищ, а також випускників минулих років, які бажають продовжувати навчання та здобути вищу освіту.

На підготовчих курсах Ви маєте можливість отримати ґрунтовну підготовку слухачів до виконання тестових завдань. Широко практикується тестування як навчальний прийом та форма перевірки знань, умінь та навичок. Системна підготовка для успішного проходження ЗНО (зовнішнього незалежного оцінювання) здійснюється шляхом поглибленого засвоєння й систематизації знань.

Навчання на підготовчих курсах та участь у днях відкритих дверей дає можливість більш детальніше ознайомитися з факультетами, спеціальностями та навчальним процесом в академії.

Заняття на підготовчих курсах проводять висококваліфіковані викладачі, які мають великий досвід роботи, професійні якості яких, допомагають зорієнтуватися у виборі фаху та подальшому навчанні в академії.