На факультеті енергетики і автоматизації УІПА триває цикл профорієнтаційних зустрічей з абітурієнтами

На факультеті енергетики і автоматизації Української інженерно-педагогічної академії продовжуються онлайн зустрічі із абітурієнтами (випускниками) 2024 року, що було заплановано в рамках проведення профорієнтаційної роботи серед закладів освіти.

Так, 6 листопада декан факультету Наталія Антоненко та доцент кафедри Олена Черняк зустрілися із учнями Андріївського ліцею №1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області.

Наталія Антоненко розповіла учням про те, як важливо зараз правильно визначати значення кожного свого вчинку (в тому числі вибору освіти і професії) і його важливість для збереження свого психічного здоров’я і навіть життя в такий складний для всіх нас час.

Олена Черняк розповіла про спеціальності факультету, зокрема кафедри автоматизації, метрології та енергоефективних технологій, про підготовчі курси та про НМТ.

Абітурієнти цікавилися спеціальностями та ставили питання.

Велика подяка педагогу-організатору Юлії Шелест, яка організувала нашу зустріч.

Далі буде!