На кафедрі практичної психології УІПА відбувся день відкритих дверей у форматі онлайн

На кафедрі практичної психології пройшов день відкритих дверей під керівництвом д.психол.н. Соколової І.М., к.психол.н. Колчигіної А.В., Крицької М.Д. Кафедра запросила наших абітурієнтів на зустріч наукового студентського гуртка кафедри практичної психології.

В процесі зустрічі виступили викладачі кафедри та випускниця кафедри практичної психології Соколова С.М. Студенти-психологи та майбутні студенти мали можливість почути доповідь Соколової С.М, яка є практикуючим гештальт-терапевтом, аддіктологія, системно-сімейний аналіз, практичним психолог в реабілітаційному центрі для нарко-алкозалежних, аспіранткою кафедри практичної психології.

Дякуємо всім учасникам за активну роботу!