Кафедра МБФО ХТЕІ провела день відкритих дверей у форматі онлайн щодо особливостей вступної кампанії 2022

Колективом кафедри міжнародного бізнесу, фінансів та обліку 13 червня було організовано та проведено день відкритих дверей online на тему: «Особливості вступної кампанії 2022».

З доповідями на заході виступили:

▪ Олійник Наталія Юріївна – керівник НН ХТЕІ УІПА.

▪ Борисенко Денис Володимирович – відповідальний секретар приймальної комісії УІПА.

▪ Чемчикаленко Руслан Анатолійович – завідувач кафедри міжнародного бізнесу, фінансів та обліку НН ХТЕІ УІПА.

До заходу долучилось більше двадцяти випускників закладів освіти з різних районів Харківщини.

У такий складний для країни час випускники піклуються та думають про своє майбутнє, роблять такі важливі кроки для вибору своєї майбутньої професії.

Дякуємо спікерам! Дякуємо учасникам, що знайшли час та можливість долучитись до робочої зустрічі! Бажаємо успіхів та сподіваємося на подальшу зустріч з вами уже в лавах студентів!