Завершується 2-ий етап підтвердження участі у НМТ

 

До уваги потенційних учасників основної сесії національного мультипредметного тестування! У четвер, 7 липня, завершується другий обов’язковий етап підтвердження свого бажання взяти участі саме у основній сесії НМТ.

Команда Українського центру оцінювання якості освіти просить учасників основної сесії вибирати місце проходження тестування виважено й уважно, тому що саме з урахуванням населеного пункту, вибраного під час другого етапу підтвердження участі в НМТ, буде здійснено розподілення учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.

Також спеціалісти УЦОЯО зауважують: якщо кількість вступників, які хочуть проходити тестування в певному місті, перевищуватиме кількість робочих місць, що можуть створити організатори НМТ, – після заповнення цих місць місто стане недоступним для вибору у випадному списку. 

Абітурієнтів, які з 20 травня до 7 червня підтвердили участь у НМТ і хотіли б пройти тестування в додаткову сесію, просять пропустити другий етап вибору місця проходження НМТ під час основної сесії, а підтвердити участь у додатковій сесії і протягом 8-18 липня вибрати із запропонованого переліку країну/місто, де бажають пройти тестування.