Викладачі кафедри ресторанного, готельного та туристичного бізнесу УІПА провели інтерактивну гру серед учнів 11 класів на тему «Раціональне харчування»

03.11.2022 р. викладачі кафедри ресторанного, готельного та туристичного бізнесу УІПА в співпраці з педагогічним колективом Чугуївської гімназії №1 в рамках профорієнтаційної роботи та узагальнення навчального матеріалу з предмету «Біологія» провели інтерактивну гру серед учнів 11 класів на тему «Раціональне харчування». Цього разу у грі брали участь дві збірні команди – команда хлопців і команда дівчат. Школярі показали чудові знання із предмету, а перемогу із невеликою перевагою отримала команда хлопців.

Дякуємо педагогічному колективу Чугуївської гімназії №1 за співпрацю, а школярів запрошуємо долучитися в наступному навчальному році до лав студентів Української інженерно-педагогічної академії.