Проєктна команда PAGOSTE УІПА долучилась до роботи кластерного заходу з менеджменту у вищій освіті

Партнери проєкту Erasmus+ «Нові механізми управління на основі партнерства та стандартизації підготовки викладачів професійної освіти в Україні (PAGOSTE)» 23 червня долучилися до кластерного заходу з менеджменту у вищій освіті «Урядування, менеджмент і функціонування закладів вищої освіти та системи вищої освіти на основі забезпечення якості, цифровізації та інклюзії», організованого Національним Еразмус+ Офісом.

Серед учасників-партнерів представники:

- Університету Констанца (Німеччина);

- Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Україна);

- Української інженерно-педагогічної академії (Україна);

- Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д. Ушинського (Україна);

- Національного транспортного університету (Україна);

- Інституту професійної освіти НАПН (Україна);

- Міністерства освіти та науки України.

Під час заходу партнери поділилися власним досвідом реалізації проєкту PAGOSTE та здобутками щодо запровадження механізмів управління підготовкою викладачів професійної освіти на основі партнерства на інституціональному та національному рівнях.

Від проєктної команди PAGOSTE Української інженерно-педагогічної академії участь у заході взяли професор Наталія БРЮХАНОВА, професор Людмила ШТЕФАН та професор Тетяна БОНДАРЕНКО.