Курси підвищення кваліфікації для викладачів в Болгарії

Викладачі академії мають можливість пройти курси підвищення кваліфікації (з подальшою видачею Сертифікату міжнародного зразка) на базі Вищої Школи Менеджменту (м. Варна).

Дати курсу: 6-11 травня.

Реєстрація відкрита до 30 березня.

Дати курсу: 6-11 травня.

Термін навчання: до 1,5 місяців.

Кількість навчальних годин: 180 годин (теорія і практика в Болгарії – 30 годин, дистанційне навчання і самостійна робота – 120 годин).

Вартість програми: 250 євро.

Реєстрація відкрита до 30 березня.

Навчальний план:

1. Інтернаціоналізація навчального процесу в університеті і академічна мобільність студентів і викладачів.

2. Інноваційні методи та технології в освітньому процесі, інтеграція науки і практики.

3. Науково-педагогічний розвиток і підвищення кваліфікації викладачів.

4. Технологія дистанційного навчання у вищій школі. Вивчення передового досвіду і методів дистанційного навчання.

5. Розробка методики проведення дистанційних лекційних курсів викладачами ЗВО з різних дисциплін.

6. Навчальні візити на місця в окремі установи і організації для проходження практики та обміну досвідом.

VUM resume