Стартував відбір учасників на Акселерацію ideasLab: від ідеї до реального продукту

Шановні здобувачі освіти! Наші партнери з еō Бізнес Інкубатор спільно з Центром Підприємництва УКУ відкривають відбір учасників на Акселерацію ideasLab, яка є другим етапом комплексної багатоетапної освітньої програми з підприємництва у сфері технологій.

Акселерація ideasLab – це 11-тижнева навчальна програма для студентських команд (від 2-х до 4-х учасників) з будь-яких міст та ЗВО України, що:

− мають інноваційну ідею;

− хочуть перевірити її на життєздатність;

− перетворити в реальний продукт.

ideasLab Acceleration Program – це унікальна акселераційна програма в Україні, яка дає студентським командам не лише знання, простір для роботи, а й реальні грошові гранти до 200 тисяч гривень на стадії валідації ідеї.

Заявки приймаються до 25 вересня.

Старт Програми 29 вересня.

Формат проведення – гібридний. Навчатися можна офлайн (простір для очних лекцій та воркшопів у Львові) та онлайн. Участь у програмі безкоштовна!

Програма реалізується Центром підприємництва УКУ, UNIT City, Українським Фонд Стартапів та еō Бізнес Інкубатор під егідою Міністерства освіти та науки України.

Більше про Програму Акселерації

Інфолист Акселерації ideasLab