Здобувачі УІПА взяли участь в молодіжному таборі «U-Camp: Від локальних дій до національних змін»

Здобувачі Української інженерно-педагогічної академії Ігор МАРЧАК (Професійна освіта. Нафтогазова справа), Ксенія ФЕДЯЙ (Професійна освіта. Цифрові технології), Олександр ПРИСЯЖНИЙ (Професійна освіта. Машинобудування) відвідали молодіжний табір «U-Camp: Від локальних дій до національних змін».

Наші студенти вибори свої місця у таборі як одні з найкращих випускників «Школи законотворця 2.0». Також серед 40 учасників події були студенти інших університетів, які стали випускниками інших освітніх програм від ГО «Покоління Ю», молодіжні та громадські діячі.

Табір проходив в Закарпатській області, в мальовничому селі Поляна, тривав 3 дні та був розбитий на тематичні блоки:

− Я лідер.

− Я і влада.

− Я і громадянське суспільство.

Впродовж табору учасники:

− пройшли арт-терапію;

− дізнались які вони лідери;

− симулювали засідання органу місцевого самоврядування;

− розробили проєкт та вчилися заповнювати грантову заявку.

Окрім знань та вражень учасники отримали сертифікати про проходження 25-годинного курсу та мерч від ГО «Покоління Ю».

Учасники U-Camp дякують організаторам за неймовірні інтенсиви та можливості для просування інтересів молоді. Чекаємо наступні проєкти від громадської організації «Покоління-Ю».