Зустріч студентського сенату УІПА зі студентським самоврядуванням ХНУ ім. В.Н. Каразіна

На цьому тижні відбулась повторна зустріч студентського сенату Української інженерно-педагогічної академії зі студентським самоврядуванням Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Неформальна зустріч відбулась у студентському коворкінгу УІПА.

Члени студентських самоврядувань мали змогу поспілкуватися між собою з приводу таких нагальних питань як:

• співпраця під час розробки та проведення студентських заходів;
  • механізми залучення студентів для участі у святах;
  • проведення робот з інформування студентів та «інформаційної гігієни».

Обидві сторони поділилися власним досвідом у зйомці відео-контенту, для того, щоб віднайти ідеї на наступні відеокліпи. Під кінець дружньої зустрічі здобувачі обговорили свої враження та спільні плани.

Студентський сенат УІПА був радий приймати у себе актив студентського самоврядування ХНУ ім. В.Н. Каразіна і радий можливості подальшої співпраці та спільних ініціатив.