Шановні науковці, викладачі та студенти!

Запрошуємо Вас пройти стажування у Академії торгівлі та послуг в м. Познань, Польща (Wyższa Szkoła Handlu i Usług (WSHiU) за програмою підвищення кваліфікації «Науково-методична база та інноваційні методи в освіті (за напрямом підготовки, навчальною дисципліною)».

Період стажування: 25 вересня – 1 жовтня 2016р. (108 годин, 3 модуля по 36 годин).

Набір у групи: до 25 серпня включно.

Стажування за напрямками:

- економіка і менеджмент;

- психологія та педагогіка;

- державне управління та політологія;

- інформаційні технології в бізнесі;

- економічна теорія та економічні дослідження;

- основи обліку та фінансів та інші (напрямок віддзеркалюється в сертифікаті).

Набір у групи: до 25 серпня включно.

Стажування за напрямками:

- економіка і менеджмент;

- психологія та педагогіка;

- державне управління та політологія;

- інформаційні технології в бізнесі;

- економічна теорія та економічні дослідження;

- основи обліку та фінансів та інші (напрямок віддзеркалюється в сертифікаті).

Усі учасники курсу отримають міжнародний сертифікат про стажування із зазначенням обраного напряму загальним обсягом 108 кредитів.

Детальніше у файлі «Інфолист_Стажування_Польща_ПДАА»

Всі учасники, які планують взяти участь у програмі підвищення кваліфікації повинні надіслати заявку та скановану копію першого розвороту закордонного паспорту на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 серпня 2016 р.!

Тема листа: Стажування-серпень Познань Прізвище та Ім’я учасника

Вкладені файли, які будуть відіслані на вищезазначену електронну адресу, повинні мати ОБОВ’ЯЗКОВІ НАЗВИ, а саме:

• Заявка прізвище;

• Паспорт прізвище.

Деталі за телефоном: (095) 9000 636; (096) 291 51 21 Яснолоб Ілона

ТЕРМІН ПОДАННЯ ЗАЯВОК – до 25 серпня 2016 р.!