Викладач кафедри практичної психології стала дипломантом конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена»

Підведено підсумки ХIХ обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена». Урочиста церемонія нагородження дипломантів та переможців відбулась 28 листопада.

Колектив Української інженерно-педагогічної академії вітає доцента кафедри практичної психології, кандидата психологічних наук Колчигіну Анну Валеріївну, яка стала дипломантом Конкурсу в номінації «Викладач гуманітарних дисциплін».

Бажаємо нових перемог та наукових звершень!

Бажаємо нових перемог та наукових звершень!