Перемога студентів УІПА на Чемпіонаті України серед ВНЗ з гирьового спорту

В Харкові пройшов Чемпіонат України серед ВНЗ з гирьового спорту. В змаганнях брала участь команда УІПА.

У ваговій категорії 95кг переможцем став Мітрюхін Ілля – гр. ДЕА-Т15, у цій же категорії друге місце посів Перепелиця Богдан – гр. ДЕА-ПОЕм15, також друге місце у надважкій категорії понад 95кг зайняв Пономаренко Олексій – гр. ДКІ-ПОМ15.

Наприкінці лютого на базі Харківського Національного аграрного університету ім. Докучаєва пройшов Чемпіонат України серед ВНЗ з гирьового спорту. В змаганнях брала участь команда УІПА.

Готував спортсменів ст. викладач кафедри фізичного виховання Деревенець Сергій Миколайович.