Проведення акредитаційної експертизи на кафедрі інформаційних комп’ютерних технологій і математики УІПА

З 12 червня по 14 червня за наказом Міністерства освіти і науки України від 10 червня 2019 р. № 820-Л на кафедрі інформаційних комп’ютерних технологій і математики працювала експертна комісія з первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа) зі спеціальності 015 Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

З 12 червня по 14 червня за наказом Міністерства освіти і науки України від 10 червня 2019 р. № 820-Л на кафедрі інформаційних комп’ютерних технологій і математики працювала експертна комісія з первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа) зі спеціальності 015 Професійна освіта (Видавничо-поліграфічна справа) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у складі:

Тріщук Ольга Володимирівна – завідувач кафедри видавничої справи та редагування Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», доктор наук із соціальних комунікацій, професор, голова комісії;

Веретільник Тимофій Іванович – завідувач кафедри механіки, поліграфічних машин і технологій Черкаського державного технологічного університету, кандидат технічних наук, професор.

Комісія підтвердила відповідність вимогам до акредитації, що відображено у висновках роботи комісії.