ННППІ УІПА запрошує до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції з питань енергетики, систем управління та машинобудування

Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут УІПА запрошує вчених, викладачів, докторантів, аспірантів, магістрантів академії, а також фахівців автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій виробничих процесів долучитись до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні технології в енергетиці, електромеханіці, системах управління та  машинобудуванні», яка проходитиме 18-20 листопада.

Конференція відбудеться в Навчально-науковому професійно-педагогічному інституті Української інженерно-педагогічної академії м. Бахмут.

Детальніше про Конференцію

Заявка на участь