Запрошуємо академічну спільноту УІПА на відкриту он-лайн лекцію «Середній бізнес у процесі глобалізації» від Др. Ханса Еріха Шинера (Німеччина)

Шановні студенти,здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії та викладачі Української інженерно-педагогічної академії, запрошуємо Вас на відкриту он-лайн лекцію Др. Ханса Еріха Шинера на тему: «Середній бізнес у процесі глобалізації. Історичний огляд економіки перехідного періоду 2008/2010 рр.»

Он-лайн лекція відбудеться 11.09.2020 о 13:00.

Лекція буде проходити в Google Meet, приєднатися можна за 10 хвилин до початку за посиланням

Др. Ханс Еріх ШИНЕР

Народився 20.06.1942 р. у м. Нагель, Баварія, гр-н Німеччини.

Закінчив Університет Др. Еріх Рохгольц, м. Вурмондель (1966). Спеціаліст у галузі податкового та комерційного права. Радник з податкового та комерційного права.

Податковий консультант Державного міністерства фінансів Баварії, м. Мюнхен (1974). Створив юридичну фірму Schiener, м. Вунзідель. Керівний податковий радник та аудитор.

З 2010 р. очолює юридичну фірму Schiener * Teufel &Kollegen GmbH &Co. KG, м. Вунзідель. Член Аудиторської палати WBK, Берлін. Член Палати податкових консультантів Нюрнберга, член екзаменаційної комісії Палати. Почесний олдермен Окружного суду Хоф-ан-дер-Заале. Член Ради директорів Ulm Forum for Economscs. Промоутер та консультант з питань податкового права.

З 2015 р. член Німецько-українського товариства, м. Гамбург. Промоутер з фінансування академічної діяльності.