Представники УІПА взяли участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Цифрова трансформація в економіці, фінансах, менеджменті та підприємництві»

Представники УІПА 18 травня взяли участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Цифрова трансформація в економіці, фінансах, менеджменті та підприємництві» співорганізатором якої стала Українська інженерно-педагогічна академія.

Головним організатором онлайн-конференції був Київський університет імені Бориса Грінченка.

З доповідями від УІПА на конференції виступили:

• Бондаренко Тетяна Сергіївна, професор кафедри інформаційних комп’ютерних технологій і математики УІПА, доктор педагогічних наук, доцент, тема доповіді: «Формування навичок креативності та підприємливості сучасними інструментами цифрової взаємодії: досвід ЄС».
  • Нестеренко Роман Олександрович, старший викладач кафедри іншомовної підготовки, європейської інтеграції та міжнародного співробітництва УІПА, тема доповіді: «Сучасна інноваційна екосистема ЗВО при формуванні підприємницького духу молоді».

Дякуємо організаторам конференції за цікаве та змістовне співробітництво.