Запрошуємо жіночу частину колективу долучитись до опитування в рамках проєкту «Дорожня карта кар’єрного розвитку жінок-лідерів у вищій освіті в Україні»

Шановні представниці професорсько-викладацького складу та адміністрації закладів вищої освіти України, щиро запрошуємо вас долучитися до дослідження з метою:

вивчення поточної ситуації надання ЗВО внутрішньої підтримки;

створення організаційної культури;

сприяння балансу між роботою та особистим життям;

нетворкінгу для кар’єрного розвитку жінок-лідерів у вищій освіті в Україні.

Наше опитування проводиться в рамках проєкту «Дорожня карта кар’єрного розвитку жінок-лідерів у вищій освіті в Україні», що реалізується в рамках програми проєктів у сфері гендерної рівності ініціативи Going Global Partnerships від Британської Ради.

Експертами та командою проєкту є провідні фахівці Університету Бедфордширу (Лутон, Велика Британія), Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця, Української інженерно-педагогічної академії та НГО «Інноваційна Генерація».

Мета проєкту: визначити бар’єри і виклики, з якими стикаються жінки-лідери у закладах вищої освіти в Україні та Великій Британії, а також сприяти розбудові потенціалу ЗВО в Україні та розширенню можливостей для жінок-науковців і жінок-лідерів у вищій освіті шляхом розроблення кар’єрної дорожньої карти «Жінки-лідери у вищій освіті» з урахуванням гендерних аспектів, культурного та соціально-політичного контексту України, предметних напрямків досліджень.

Участь в опитуванні є цілком анонімною та займе не більше 5 хвилин вашого часу.

Пройти опитування або відскануйте QR-code.