55-річчя ННППІ УІПА

55-ий День народження відсвяткував 20 жовтня Навчально-науковий професійно-педагогічний інститут Української інженерно-педагогічної академії (м. Бахмут).

Зі святом трудовий колектив інституту привітала ректор, професор Коваленко Олена Едуардівна, та побажала подальших успіхів та натхнення у підготовці професійних кадрів для економіки регіону та країни.

На урочистому вечорі були присутні представники Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації, Донецького обласного центру зайнятості, міський голова О.О. Рева, представники підприємств міста, навчальних закладів, ветерани педагогічної праці та випускники інституту.