Команда стартап клубу УІПА взяла участь у підготовчих тренінгах від YEP!

У тренінгах від YEP 10-12 листопада взяла участь група студентів УІПА, що проходив у «НАУ ХАБ» м. Київ. YEP – мережа академічних бізнес-інкубаторів, яка надає бізнес освіту для молоді задля розвитку підприємницької екосистеми України.

Команда від академії взяла участь у даному заході у рамках підготовки до відкриття стартап клубу YEP! UEPA на базі нашої академії. Учасники отримали навички по управлінню проектами, розібралася з організацією роботи PR напрямку клубу та прокачала своє підприємницьке мислення. Учасники отримали сертифікати про успішне завершене навчання YEP!BOOT CAMP.

Якщо ти маєш ідеї/стартапи, але не знаєш як їх реалізувати, приєднуйся до нас! Ми чекаємо на тебе в 117 аудиторії 1 корпусу. Тут можна втілити свою ідею і назавжди змінити власне життя.