Студентський сенат

Головним виборчим органом студентського самоврядування Української інженерно-педагогічної академії є Студентський Сенат, який очолює обраний голова.  

Склад Студентського Сенату Академії 

Голова Сенату -  Кострова Тетяна

Секретар- Проніна Ганна 

Media groups Management 

Голова - Гудкова Евеліна

Члени департаменту:

Раца Станіслав  

Елеонора Донець 

Таlent Management 

Голова - Батурін Максим 

Член департаменту:

Полетай Вікторія

 Science Management

Голова - Кошарний Кирил  

Член департаменту:

Пилипченко Анастасія

Sport Management 

Голова - Мурамцев Ілля 

Член департаменту:

Кузуб Дар‘я

Volunteer corps UEPA

Голова - Пальваль Дар'я 

Члени департаменту

Гриньова Анастасія 

Качур Анна

Інформація про роботу студентського самоврядування

Представники студентського самоврядування складають 50% складу стипендіальної комісії академії (Правила призначення академічних стипендій в Українській інженерно-педагогічній академії затверджених Вченою радою академії протокол №5 від 22.12.2021р.) За поданням органів студентського самоврядування нараховуються бали за громадську діяльність при формуванні рейтингу успішності студентів академії, який є підставою для призначення стипендії (Положення про порядок формування рейтингу успішності студентів Української інженерно-педагогічної академії для призначення стипендії протокол №5 від 22.12.2021р., п. 3.4.3). 

Члени студентського сенату систематично приймають участь в зборах і конференціях Харківської Обласної Студентської Ради і Харківської Молодіжної Студентської Ради.

Серед традиційних заходів, що проводяться представниками різних департаментів Сенату є: благодійні заходи для дитячих будинків міста та області; конкурси талантів, фото-виставки, акції в підтримку здорового способу життя; участь у студентських форумах, конференціях, круглих столах, волонтерській діяльності. Члени Сенату активно приймають участь у таких загальноакадемічних заходах як: «Посвята у студенти», «День здоров’я», «Містер і міс УІПА», «УІПА має таланти», «Колодія величаємо – Масляну зустрічаємо», «Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів», «День вишиванки» літературні вечори до пам’ятних дат.

В рамках програми розвитку підприємницького клубу YEP Startup CLUB UEPA представники Сенату восени 2020 пройшли курс «Емоційний інтелект у бізнесі». Протягом року на базі Центр розвитку креативного підприємництва УІПА прослухали тренінг Business Simulation Game «LEAN & AGILE WITH LEGO, A COMPLEX SIMULATION» та пройшли інтерактивний курс «Підприємництво та управління компанією»  на основі комп’ютерної бізнес симуляції ViAL+.

В осінньому семестрі члени Сенату разом з викладачами та представниками Центру гендерної освіти УІПА взяли участь в акції «16 днів проти гендернозумовленого насильства».

Представники Сенату разом з творчими колективами Культурного центру УІПА щороку відвідують Харківський санаторний навчально-виховний комплекс №13 і  Навчально-виховний комплекс-інтернат №2» Харківської обласної ради з концертами до Дня Святого Миколая.

В академії активно працює Волонтерський Корпус УІПА (VOLUNTEER  CORPS UEPA). Волонтери проводили благодійну акцію «Добро твоїми руками». Та   доброчинна акція по збору допомоги для поранених бійців АТО, які перебувають на лікуванні та реабілітації у Харківському військовому шпиталі.

Протягом року представники сенату активно займались пропагандою діяльності органів студентського самоуправління серед молодших курсів з метою залучення студентів до активної громадської діяльності.

 

Статут Студентського сенату

Положення про студентське самоврядування

Положення про студентську раду факультету

Положення про студентську раду гуртожитку