В УІПА пройшла онлайн-зустріч «День кар’єри»

Зустріч «День кар’єри» відбулася 14 березня в онлайн-форматі для здобувачів факультету енергетики і автоматизації.

Модератор зустрічі – Світлана КОЖЕНКО, фахівець відділу розвитку персоналу АТ «Укргазвидобування», виступила з презентацією, на якій було детально висвітлено наступне:

− група нафтогаз – найбільша енергетична компанія в Україні;

− АТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ» зберігає стабільний видобуток природного газу та об’єднує 11 філій в регіонах України;

− огляд основних професій;

− працівники робітничих професій – це основний актив та рушійна сила групи нафтогаз;

− оператор з видобування нафти і газу – найголовніша професія нафтогазовидобувної галузі;

− як працюють сучасні бурові верстати?

Зустріч проходила у творчій і дружній атмосфері, а представлена інформація надала здобувачам можливість дізнатися, як побудувати кар’єру в нафтогазовій галузі. Також присутні познайомилися із діючими працівниками НАК Нафтогаз (Олег Ступка, головний інженер філії «УГВ-СЕРВІС»).

Модератор зустрічі – Наталія Антоненко, декан факультету енергетики і автоматизації, – закликала здобувачів долучатися до подібних зустрічей для підвищення усвідомленості про актуальність спеціальностей нафтогазового профілю та сприяння працевлаштуванню випускників академії.

Гість зустрічі – Максим Батурін – менеджер кар’єрного центру Української інженерно-педагогічної академії, звернувся до здобувачів із пропозицією долучитися та активно користуватися послугами Центру розвитку кар’єри УІПА.

Дякуємо Світлані та всім учасникам зустрічі!

Окрему подяку висловлюємо керівництву АТ Укргазвидобування за організацію такої зустрічі!