Здобувач УІПА успішно пройшов тренінг за програмою «Молодіжний працівник»

Здобувач кафедри практичної психології Української інженерно-педагогічної академії Кирило Кошарний разом з ще 26 активними харків’янами пройшов триденний тренінг за програмою «Молодіжний працівник». Програма реалізується Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським молодіжним центром за підтримки Програми розвитку ООН в Україні.

У заході взяли участь працівники навчальних закладів різних рівнів, члени громадських організацій, студенти, представники управління освіти міста Харкова та молодіжних рад.

Директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Власенко вручив молодіжним працівникам свідоцтва про успішне завершення тренінгу. Він зазначив, що участь харків’ян у цій програмі є важливим кроком для подальшого розвитку кадрового потенціалу громади у сфері молодіжної політики, спрямованої на підтримку ініціатив молоді у всіх сферах життєдіяльності Харкова.