Здобувачі вищої освіти долучились до перегляду фільму «КРУТИ 1918»

В історії України є безліч подій, які нам необхідно пам’ятати та усвідомлювати їх важливість.

Саме такою є історична подія, що започаткувала український національний рух, – бій під Крутами в 1918 році. Студенти, які стали антоганістами проти більшовицької навали, показали свою відданість ідеї незалежності України та залишились символом героїзму дотепер.

Сучасні студенти, як спадкоємці великої історії, мають продовжувати традиції патріотизму та героїзму своїх пращурів та зберігати пам’ять про них. Саме тому здобувачі вищої освіти нашої академії долучилися до перегляду фільму, який транслює історичні події боротьби українців за своє майбутнє – «Крути 1918». Перегляд цього фільму був проведений за ініціативи  Української асоціації студентів.

Під час заходу студенти мали нагоду безпосередньо переглянути фільм, а ще й подискутувати зі спікерами на тему співставлення подій, що відбувались, та висвітлення їх у фільмі.