Здобувачі освіти УІПА взяли участь в першому дні «Школи законотворця 2.0»

У суботу 10 лютого у Києві розпочався освітній курс «Школа законотворця 2.0». Наші здобувачі освіти Олександр ПРИСЯЖНИЙ, Ксенія ФЕДЯЙ, Мілена ВОЛЬСЬКА та Ігор МАРЧАК пройшли жорсткий відбір більше ніж з 200 претендентів.

Освітній курс направлений на роботу з інструментами парламентської діяльності та створенню власного законопроєкту. Перший день школи був насичений та продуктивний.

В цей день були такі активності:

- Обговорили зі спікером Микитою Геращенко роль молоді в державотворенні.

- Дізналися про парламент та його роль під час війни від Освітнього центру Верховної Ради України.

- Прослухали лекцію з виборчих систем від розробника курсів громадської освіти Володимира Помінчука.

Родзинкою першого дня стало моделювання виборчого процесу – учасники напрацювали власні партійні програми та обрали свого переможця.

Дякуємо організаторам за цікавий ґрунтовний курс та теплий прийом.