Здобувачі УІПА взяли участь у тренінгу «Ораторське мистецтво: Техніки ефективного виступу перед аудиторією»

Здобувачі освіти Української інженерно-педагогічної академії 21 лютого взяли участь у тренінгу «Ораторське мистецтво: Техніки ефективного виступу перед аудиторією». Захід проходив в Центрі розвитку громадського суспільства.

Ораторка – Аліна Богданович, проєктна менеджерка ГО «Платформа Театральних Ініціатив», викладачка Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського, розповіла, як ефективно структурувати та аргументувати свої виступи.

На тренінгу були обговорені і продемонстровані базові принципи та техніки ораторського мистецтва. Розповіли про розвиток навичок публічного мовлення та керування стресом під час виступів.

Наші студенти дякують Центру розвитку громадського суспільства за активний та цікавий тренінг.