Студентський сенат УІПА завітав до студентського самоврядування ХНУ ім.  В.Н.  Каразіна

Відбулась перша зустріч-знайомство представників органів студентського самоврядування Української інженерно-педагогічної академії та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Зустріч відбувалась у стінах студентського хабу Каразіна, де були обговорені важливі для обох сторін питання, що стосуються:

поєднання ЗВО;

подальшої сумісної роботи;

структури обох підрозділів;

механізмів навчання;

молодіжної проєктної діяльності тощо.

Після обговорення у неформальній обстановці студенти ділилися власним досвідом між собою.

Також наші здобувачі запросили представників студентського самоврядування ХНУ ім. В.Н. Каразіна завітати до студентського простору Коворкінг УІПА на наступному тиждні зі зворотнім візитом.

Студентський сенат УІПА впевнений, що подальша співпраця буде плідної і це піде на користь здобувачам обох ЗВО.