Кафедра ХТЛПД УІПА запрошує на відкриту лекцію «Глютен – друг чи ворог?»

Кафедра харчових технологій, легкої промисловості і дизайну Української інженерно-педагогічної академії з радістю повідомляє, що в рамках їхнього навчального процесу 14 березня 2024 року о 10:00 відбудеться цікава лекція від провідного фахівця у галузі біотехнологій, докторки технічних наук, професорки, завідувачки кафедри хімії, біохімії, мікробіології та гігієни харчування Державного біотехнологічного університету – Євлаш Вікторії Владленівни.

Тема лекції – «Глютен – друг чи ворог?» – обіцяє стати захопливим дослідженням з цієї актуальної області. Чи справді глютен є загрозою для нашого здоров’я чи це міфи – дізнаємось разом!

Кафедра запрошує всіх охочих долучитися до лекції.

Приєднатись до лекції (платформа Meet)

Не пропустіть можливість розширити свої знання та отримати цінний досвід від видатного науковця.