Студентство УІПА запрошують до участі у конкурсі «Мотивація нескорених 2.0»

В межах соціального проєкту «Scholarship в Україні» стартує конкурс «Мотивація нескорених 2.0».

Мета Конкурсу – підтримати талановиту молодь та заклади освіти, а також надати допомогу у їхньому просуванні у період кампанії залучення абітурієнтів. Конкурс надає унікальну можливість визнати та підкреслити досягнення здобувачів освіти через їхній талант та креативність.

Організатори Конкурсу: «Scholarship в Україні» за сприяння Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

У Конкурсі «Мотивація нескорених 2.0» переможці (5 закладів освіти) отримують спеціальні нагороди у вигляді «наборів медійника», до якого входять:

- веб-камера;

- освітлення;

- штатив;

- монопод;

- бездротові навушники.

Для отримання винагороди у Конкурсі, здобувачам освіти (командам) необхідно підготувати конкурсну роботу у форматі відеоролика/презентації, що відображатиме переваги освітнього закладу/факультету/кафедри чи/або наукового гуртка, в якому вони навчаються.

Темою цьогорічних робіт є «Імпульси освіти: конкурс креативних презентацій українських освітніх закладів».

Участь у конкурсі безоплатна.

Заявки на участь приймаються до 25 травня на сторінці Конкурсу

Пресконференція щодо старту Конкурсу

Переглянути як проходили минулі конкурси:

- сайт

- Facebook-група