Факультет ЕіА провів онлайн-захід до 38-ої річниці Чорнобильської катастрофи

В онлайн-форматі 26 квітня відбулася зустріч, присвячена 38-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

Модератор зустрічі – Наталія Антоненко, декан факультету енергетики і автоматизації, відкрила зустріч, представила спікерів та акцентувала увагу на тому, що цей захід є нагадуванням про те, якою небезпечною може бути атомна енергетика, про героїзм ліквідаторів аварії та про довгострокові наслідки цієї події для людей і довкілля.

Спікер зустрічі – Світлана Артюх, доцент кафедри АМтаЕТ, виступила з презентацією, яка ґрунтувалася на трьох основних питаннях:

– Чорнобиль – біль і скорбота України.

– Чорнобиль – катастрофа у цифрах.

– Загроза ядерного тероризму.

Спікер зустрічі – Артем Чернюк, завідувач кафедри ЕтаЕ, виступив із доповіддю про можливості генерації енергії за допомогою альтернативних джерел та про заощадливе і розумне використання енергії при підготовці до зими.

Представлена інформація надала учасникам можливість вшанувати пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф, а також героїзм персоналу ЧАЕС, пожежників, військовослужбовців, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії.

Дякуємо Світлані Артюх, Артему Чернюку та всім учасникам зустрічі!