Третій зліт волонтерів Харківщини

Команда студентів-волонтерів нашої академії «Volunteer corps UEPA» взяла участь у третьому  зльоті волонтерів Харківщини, який 27 травня пройшов на базі Національної академії Національної гвардії України.

27 травня на базі Національної академії Національної гвардії України відбувся третій  зліт волонтерів Харківщини, у якому взяла участь команда студентів-волонтерів нашої академії.

Вони звітували, змагалися, проводили майстер-класи та брали участь у тренінгах. За активну волонтерську діяльність та  допомогу в організації третього обласного зльоту,  волонтери нашої академії отримали подяку Харківської обласної державної адміністрації.

А відомчими нагородами  Міністерства внутрішніх справ, Національної гвардії України та академіі були нагороджені Соколець Анна і Руденко Ірина.