Студентка УІПА взяла участь у Програмі студентських обмінів Erasmus+

Студентка Української інженерно-педагогічної академії та координатор волонтерського корпусу УІПА Соколець Ганна взяла участь у Програмі студентських обмінів Erasmus+ у Іспанії «Open borders for diversity».

Вона виборола це місце серед чисельних претендентів серед українських студентів та увійшла у склад делегації від України, яка налічувала 5 чоловік.

Загалом проект охопив 25 студентів із Італії, Португалії, Іспанії і, власне, України.

У рамках Програми на різноманітних тренінгах та активностях студенти дізнались про те, як запобігати проявам дискримінації та уникати конфліктних ситуації. І тепер вони будуть навчати цього своїх колег.

По закінченню Ганна отримала підтверджуючий Сертифікат.