Студенти факультету ЕЕТАЕП стали лауреатами Всеукраїнського конкурсу студентських робіт за напрямом «Техногенна безпека» та «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)»

21-22 березня у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності проходив Всеукраїнський конкурс студентських робіт за напрямом «Техногенна безпека» та «Цивільна безпека (Безпека життєдіяльності)».

Студентки гр. ДЕА-ПОЕн17 мг. і ДЕА-ПОО16 пр. Черняк Катерина і Звєрєва Юлія отримали диплом III ступеню.

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!