Вітаємо лауреатів Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю «Професійна освіта»

Вітаємо Кравченко Калерію (гр. ДТ-ПОХ16 мг.) та Антощенко Андрія (гр. ДЕА-ПОСт.16 мг.), науковий керівник – д.пед.н., проф. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Штефан Л.В., а також Тішакова Гліба (гр. ДЕА-ПОЕл-14), науковий керівник – к.пед.н., доц. кафедри педагогіки, методики та менеджменту освіти Бачієва Л.О., які посіли ІІI місця у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт за спеціальністю 015 «Професійна освіта».

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!

Бажаємо подальших успіхів у навчанні та науковій роботі!