В УІПА пройшла онлайн-посвята у студенти

Українська інженерно-педагогічна академія 9 вересня провела традиційний захід для своїх першокурсників – Посвяту у студенти.

Нажаль, цього року Посвята вперше проходили у незвичному для нас форматі – онлайн. Але це було зроблено з огляду на безпекову ситуацію у Харкові, щоб зробити цей захід максимально безпечним для нашого студентства.

Під час онлайн-посвяти першокурсники познайомились з керівництвом академії, із теплими словами привітання до всіх звернулась ректорка академії, професорка Олена Едуардівна Коваленко. Старшокурсники та вже випускники УІПА також привітали новеньких та дали їм корисні поради як зробити свої студентські роки насиченими, веселими та щасливими.

І як традиційний подарунок для першокурсників – кілька яскравих виступів від творчих колективів культурного центру академії.

Вітаємо у нашій родині!