Відбулась зустріч зі стейкхолдерами здобувачів освіти кафедри РГТБ УІПА

Традиційна щорічна зустріч викладачів кафедри ресторанного, готельного та туристичного бізнесу та здобувачів вищої освіти за спеціальностями «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм» відбулась 12 листопада зі стейкхолдерами – власниками готелю Black Sea Star (м. Батумі, Грузія) Іло та Алеко Зоідзе.

Під час зустрічі головний менеджер готелю Алеко Зоідзе поділився практичною інформацією щодо:

− роботи систем бронювання;

− автоматизованих систем управління;

− договірною та виставкою роботою;

− розкрив деякі секрети обслуговування гостей готелю.

Жваву дискусію викликало питання застосування цифрових технологій в різних процесах функціонування готелю.

Наші гості з властивою їм гостинністю висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів вищої освіти, надавати їм можливість проходження виробничої практики на базі готелю та надавати базу для повноцінного відпочинку.

Зустріч виявилась цікавою та стала корисною і для студентів, і для викладачів, і для стейкхолдерів.

Дякуємо нашим друзям із сонячної Грузії за змістовну професійну зустріч!