Студентство харчового напряму підготовки зустрілись із стейкхолдером

Онлайн-зустріч із стейкхолдером, доктором педагогічних наук, професором кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування Державного біотехнологічного університету НАГАЄВИМ Віктором Михайловичем відбулася 22 лютого. Гостьова лекція була присвячена темі «Педагогічні технології у вищій школі».

На зустріч були запрошені здобувачі 1, 2 та 4 курсів навчання за освітньо-професійною програмою Професійна освіта (Харчові технології).

Метою зустрічі було:

− ознайомити здобувачів із історією виникнення технологічного підходу в освіті;

− обґрунтувати змістову основу педагогічних технологій;

− розглянути класифікацію педагогічних технологій;

− встановити шляхи проєктування педагогічних технологій.

Віктор Михайлович Нагаєв у доповіді звернув увагу на сучасні педагогічні технології та їх можливості: дистанційні, інтерактивні та інноваційні. Обговорювалися особливості впровадження особистісно-орієнтованої технології навчання. Розглянуто питання проєктування педагогічних технологій.

Віктор Михайлович Нагаєв поділився власним досвідом впровадження педагогічних технологій та умов реалізації у навчальному процесі.