Здобувачі УІПА пройшли навчання в рамках серії тренінгових занять «Твоя безпека»

Начальник медико-санітарної частини Національного університету цивільного захисту України Юрій Приходько ознайомив здобувачів з алгоритмами надання само- та взаємодопомоги під час ураження цивільного населення, а також із правилами використання засобів тимчасової зупинки кровотечі (джгути, турнікети, підручні засоби).

«В умовах воєнного стану потрібно чітко, швидко та вчасно ухвалювати рішення. Тренінги для студентів спрямовані на формування та відпрацювання знань і навичок з основ безпечної поведінки, які зможуть у подальшому зберегти не одне життя», - зазначив директор Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Олександр Власенко.