Голова студентського сенату УІПА взяла участь у роботі 3-го національного молодіжного форума НУМО

Голова студентського самоврядування Української інженерно-педагогічної академії Мілена ВОЛЬСЬКА відвідала триденний «Третій національний молодіжний форум Національного українського молодіжного об’єднання!» в місті Києві.

На форумі зібралися представники членських організацій НУМО, молодіжних рад та громадських ініціатив.

Форум відкрила Олена Подобєд-Франківська, виконавча директорка НУМО, на ньому учасники мали можливість креативно познайомитись та дізнатись про досягнення НУМО за останні два роки.

Керівництво спілки відповіло на запитання присутніх. Учасники також мали змогу спілкуватися та комунікувати з молоддю, ветеранами та захисниками з громадського сектору.

Після цього вони працювали в групах з тренерами та тренерками обговорюючи можливості взаємодії осередків у регіонах та розробляючи план їхнього подальшого розвитку.

На завершення заходу з промовами виступили члени новообраного Правління та виконавча директорка НУМО, під час виступу яких всі присутні отримали дозу позитиву та натхнення!