Чергова зустріч студентства факультету енергетики і автоматизації із стейкхолдером

На факультеті енергетики і автоматизації продовжуються онлайн-зустрічі із стейкхолдерами, що було заплановано в рамках проведення тренінгів з різних видів практик (технологічна та переддипломна).

12 травня здобувачі освіти нашого факультету зустрілися із провідним фахівцем з охорони праці академії культури Галиною Кононовою.

Пані Галина у онлайн-режимі розповіла здобувачам освіти особливості роботи відділу охорони праці в умовах воєнного часу, актуальні проблеми з охорони праці, а по завершенню зустрічі відповіла на ряд питань від студентів.

Декан факультету Наталія Антоненко запропонувала здобувачам освіти під час цієї та подальших зустрічей із стейкхолдерами акцентувати увагу на ті умови та посади, які під час своїх візитів-виступів пропонують гості.